Haziran 25, 2024
Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sk. Perpa Ticaret Merkezi A Blok K : 14 No: 2200 Şişli / İSTANBUL
Etkinlikler

İBB’nin Düzenlediği Gençler Zirvesine Katıldık.

ibb gençlik festivali

Bugün Dr.Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşen “2. Kariyer ve İstihdam Fuar&Zirvesi” 150’yi aşan özel sektör iş veren markası ve on binlerce gencin katılım sağladığı buluşma noktasında davetli olarak yer aldım. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin gençlerimizin geleceğine yönelik düzenlediği zirvede, sevgili başkanımız Ekrem İMAMOĞLU‘nun “Gençlik Zirvesinde” gençlerimizin geleceği için İBB’nin yaptığı çalışmaları ve gelecekteki projelerinden bahsetti.

Biz de Şişli bölgesinde gençlerimiz için çeşitli çalışmalar ve projeler yaparak, onların geleceği için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Bu dönem mensubu olduğum partim Cumhuriyet Halk Partisi‘nden Şişli Belediye Başkanı seçilmem durumunda yapmayı planladığım projeler içerisinde kreşler, kütüphaneler, spor merkezleri ve birçok projemiz bulunmakta. Bu projelerin yanısıra gençlerimizin kariyerlerini şekillendirirken destek ve danışmanlık alabilecekleri merkezler kurmak istiyoruz.

Özellikle Şişli‘de, gençlerimize istihtam sağlayacak bir belediye anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürmek, ülkesine ve topluma  faydalı bireyler yetişmesi için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Görüşlerinizi paylaşın

  • Gereksiz
  • Yararlı
  • İlgi çekici